Autor Tema: MC Twin Horn i MotoPUB  (Posjeta: 11608 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
MC Twin Horn i MotoPUB
« : Veljača 09, 2010, 10:50:48 am »
Procitao sam na Facebooku od MirePUba sljedece

Citat:
Dakle, sinoć u subotu 6.02 u večernjim satima došli su u MOTO PUB u Šibeniku grupa od petnest članova Twin Horna MC iz Pule. Većina stažisti sa nepotpunim oznakama. Vjerovatno je to trebala biti inicijacija skalpiranja ili tako nekako.
Došli su organizirano u četiri automobila od kojih su neki, što smo otkrili kasnije na policiji imali ukradene registarske pločice.
Jjedan od njih, stariji prosjed došao je u kuhinju kod mene izvan lokala rekavši da želi samnom razgovarati. Može rekao sam.
Ušao je unutra ne dozvolivši drugoj dvojici koji su navljivali ući. Bez predstavljanja, bez pružene ruke, "razgovor" je otpočeo riječima:
- Postao si frajer ?!?
- Molim, rekoh iznenađeno
- Pa postao si frajer kad smo nas 15 radi tebe došli iz Pule.
Naravno da nisam prihvatio takav razgovor. Rekao sam da znam zašto su došli ali da naše oznake nećemo mijenjati ni pod razno. Što se toga tiče mogu odmah otići rekao sam. O tome nema daljnjeg razgovora a naročito na način na koji je on otpočeo. Dobronamjerni ljudi ne komuniciraju na takav način.
Dodao sam da je MK LETEĆI ODRED zakonski registrirana udruga pri tjelu državne uprave, i ako su to i oni, u tom slučaju mogu podnjeti pismenu pritužbu na bilo koji segment djelovanja ili karakteristike MK. Leteći Odred Šibenik. Što se mene tiče razgovor je završen, rekao sam.
Tip je izišao vani nezadvoljan razgovorom, ja sam ostao u kuhinji. Veći dio grupe su izlazili vani dok su zadnjih nekolilko ušli u prostor šanka i ukrali naš uokvireni klupski logotip sa zida pritom razbivši nekoliko zahvaknica koje su također bile na zidu, te žurno otišli iz lokala.
Konobarica me je pozvala, ja sam se uputio za njima autom, javljajući usput policiji što se dešava i gdje se nalazim. Zaustavili su se na Šibenskom mostu i izišli su iz auomobila. Ja sam parkirao pred njih, izišao i povikao sam da vrate znak, krenuli su prema meni. Idemo, rekao sam koji će me razbiti prvi, pa ima vas petnaest! Sve ćemo vas pokupiti, do jednoga!
Kad sam to rekao poskakali su u aute i pobjegli u pravcu Zadra. Zatim sam otišao na policiju i napravio prijavu događaja sa detaljnim zapisnikom.
Automobili kojim su došli imali su ukradene reg. pločice. To sam saznao u policiji. Znači da su imali u planu napraviti neko veće sranje te se zatim izgubiti a da ih se ne može pronaći po tablicama.
QUO VADIS HRVATSKA !

Jel zna netko kaj se dogadja??

http://www.facebook.com/?ref=home#!/topic.php?uid=294037283555&topic=12588
BMW = bauer motor werke

Offline High 46

• Komarac
  • *
Odg: MC Twin Horn i MotoPUB
« Odgovori #1 : Veljača 09, 2010, 11:09:24 am »
nešto se zna,ali su sve neprovjerene informacije tako da nema smisla pisati dok se ne provijeri ali na obije strane  :icon_thumright:

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #2 : Veljača 09, 2010, 12:16:50 pm »
Na jednom drugom portalu se prilično zakuhala rasprava pa je cijela tema pobrisana tako da upozoravam cijenjene forumaše da ako će več sudjelovati u raspravi da to rade na ljudski primjeren način bez psovanja, prijetnji i slično tome inače se tema briše. Ovo nije sudnica u kojoj bi se eventualno rješavale nekakva trvenja između MC/MK problematike. Osobno sam stava da se sve da riješiti razgovorom, a ne svađom koja može samo pogoršati i još dodatno zakompicirati situaciju tako da to imate na umu prilikom eventualne rasprave.  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #3 : Veljača 09, 2010, 19:24:23 pm »
pobrisali su grupu

:dontknow:
BMW = bauer motor werke

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #4 : Veljača 09, 2010, 19:49:18 pm »
Mislim da su sve raprave na tu temu vec odavno ispucane i nikud ne vode, najviše zbog toga jer pogotovo u današnje vrijeme je previše nekvalitetnih ljudi u klubovima, a i općenito previše klubova. Zato kad sve zbrojiš, bez obzira dal je u pitanju MK ili MC to je sve jedna...(Lolo poštujem pravila foruma, a i usput se ispričavam na neprimjerenom riječniku na takvom javnom mjestu svim čitačima)... velika ebena ebada. Nadam se da je isprika prihvačena.
 :hello:

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #5 : Veljača 09, 2010, 20:49:43 pm »
uhvatila ga panika

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #6 : Travanj 08, 2011, 09:53:41 am »
O, Boze, zar i toga ima? Sta ne bi bilo bolje da je iniciacija obaranje "na ruku" unutar kluba?
Harley Davidson XL Sportster Superlow.