Autor Tema: Cvajo je u garaži  (Posjeta: 7205 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
Odg: Cvajo je u garaži
« Odgovori #15 : Veljača 09, 2010, 12:43:03 pm »
Kak je ljepo kad si mlad i svako vrijeme ti paše za vožnju  :icon_thumright: samo nemoj pretjerivati jer kasnije hoće puno toga škripiti  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Yamaha fan

• Vizir
  • **
  • vozim - u svim uvjetima
« Odgovori #16 : Veljača 09, 2010, 13:15:15 pm »
Već sad polako škripe koljena, ruke, ramena... ali to se malo više osjeća kad je loše vrijeme, inače je dobro. Reko mi je doktor da bi trebal svakodnevno vježbati da se to malo popravi, međutim to je jako rijetko jer kad me nema cijeli dan doma navečer nemam volje za niš, a kamoli za vježbanje. Ne vozim se više u kratkoj majici par godina jer sam skužil da je to glupost. Kaj se tiče vožnje po snijegu obučem hlače, debelu majicu, jaknu, kombinezon, rukavice, kacigu i naočale tak da mi je nekad vruće ispod svega toga.
Svi mi kažu nemoj više piti, natoči još jednu pa ću razmisliti!!!

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #17 : Veljača 09, 2010, 13:51:27 pm »
Odlična pila, imaš kakvu noviju fotku?

Nadam se da te dobro služi  :icon_super:
Wazzuuup

Offline Yamaha fan

• Vizir
  • **
« Odgovori #18 : Veljača 09, 2010, 14:03:45 pm »
Nažalost nemam ni jednu noviju jer nemam s čim slikati. Ovih dana budem probal poslikat s nečim pa onda stavim fotke. Za sad služi dobro i nadam se da ću ovu sezonu mijenjat na njemu samo gume i ulje.

Offline Yamaha fan

• Vizir
  • **
« Odgovori #19 : Svibanj 09, 2010, 23:01:01 pm »
Danas me prvi put Yamaha malo ozbiljnije zbacila sa sebe. Podešaval sam amortizere pa sam išel probat na stazu da vidim kak to sad funkcionira. Nakon kakvih 10 krugova vožnje dolazim u desni zavoj, vidim da sam prebrz, mjesta nema za produžit ravno. Polegnem motor još malo niže,ali prva guma ne drži dobro i kotač bježi u stranu. Nisam imal vremena za postavit nogu pa sam se zajedno s motorom rastegnul po zemlji. Sva sreća da je motor opal na mene, barem sam mu ublažil pad  :icon_mrgreen: S glavom sam dosta jako udaril u zemlju, kaciga je odradila posao isto kao i čizme. Noga je malo natučena, rame skoro da ne boli, vrat škripi, a u glavi je još uvijek neki čudan osjećaj. Motoru nije bilo niš, ručica kočnice ostala cijela, volan nije spigan, jedino je desni grip malo oštećen i bočna plastika je iskočila iz ležišta. Sutra sam opet u punom pogonu :motocikli031: .   

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #20 : Svibanj 10, 2010, 18:53:55 pm »
  Ma bitno da si ublažio pad motoru   :icon_mrgreen:

Ajde dobro da nije strašnije  :icon_thumright: samo gas !
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita